Play - off

Hraje sa systémom doma - vonku. Výhodu 1. zápasu má tím, ktorý skončil horšie v skupine. V prípade toho, že obidva tímy skončili na tom istom mieste, rozhodne o tom los. Do štvrťfinále postúpia najlepšie 4 tímy v skupine.

Teraz si naplánujte 3. zápas keď skončilo 0:0 a 0:0 aj s predĺžením a bude sa hrať u toho manažéra, ktorý hral doma 1. zápas. Kedže som nedal pravidlo o viac góloch strelených na súperovom ihrisku, v prípade remíz v obidvoch zápasoch sa hraje ešte jeden!!!  To isté platí aj o zápasoch o umiestnenie...

Finále:

FK Vráble - FK Polar Bears                                  2-3pp

Zápas o 3. miesto:

MŠK CaDCa - FC Žilina                       0-3 kont. manažér sa neprihlásil 14 dní do hry...

Semifinále:

1. zápas    2. zápas

FK Polar Bears - FC Žilina                                    2-0          1-1 predĺženie neplatí...

MŠK CaDCa - FK Vráble                                       1-2          0-4

Štvrťfinále:

1. zápas    2. zápas     3. zápas

(B4) FC RoughRiders - (A1) FC Žilina                      0-0               0-0               0-1

(B3) FK Polar Bears - (A2) MFK Košice 47               0-0               1-2pp           2-1

(A3) FK Vráble - (B2) Spartak Vrable                     1-0                0-1              3-2

(A4) MŠK CaDCa -  (B1) FC Martin A                      1-0               2-1

O umiestnenie:

Doma hraje najprv tím zo skupiny A a potom zo skupiny B. Hraje sa systémom doma - vonku.

O 9.-12. miesto

1. zápas   2. zápas

O 9. miesto:

(A5) SANAHEIM 2 - (B5) Zlievce United                                  0-0        0-5

O 11. miesto:

(A6) Fc Shark dark MARTIN - (B6) Fc Zilina2011                   0-3 kont.  0-3 kont.